fbpx
Close

Ivanov ja Glinka langesid Austria “vihmaturniiril” välja

Vladimir Ivanov. / Foto: Igor Pissarev, ETL

Pärast mitmepäevast vihma saadi siiski Telfsi (Austria) ITF-i M25 turniriil jätkata üksikmängudega, kuid osa tennisistidest peaks nüüd kolme päevaga pidama viis kohtumist.

Kahjuks Vladimir Ivanovil ja Daniil Glinkal ei olegi enam šansse olla nende seas, kes mängiksid viis kohtumist (siis jõuaks ju finaali!), sest mõlemad langesid avaringis välja.

Glinka mäng austerlase Philip Bachmeieriga (ATP 1581.) kestis kolm päeva. Kolmapäeva õhtul oli seis 2:1 Glinka kasuks, pärast eilset lühiajalist vihmapausi 4:2 Glinka kasuks ja täna alustati juba kohaliku aja järgi kell 8.45, kuid nii varajane mänguaeg osutus Eesti tennisistile saatuslikuks, sest ta kaotas neli geimi järjest – 4:6. Teises setis sai Glinka veel kaks korda murdega ette, aga austerlane viigistas kohe. Seisul 3:4 kaotas Glinka servigeimi, kus ta lõi kolm ässa! Kuigi mängu pole oma silmaga näinud, võib järeldada, et tagajoonepunktidel oli vastane parem. Võit Bachmeierile 6:4, 6:3. Glinka võitis küll ässad 5:0 ja lõi esimest servi kindlamalt sisse (60% vs 56%), aga võitis esimeselt pallingult ainult 58% punktidest ja kui ässad maha võtta, siis 50%.

Ivanov ei saanud kolmapäeval-neljapäeval üldse platsile ja alustas Colin Manda (Rumeenia, ATP 885.) vastu alles täna. Esimeses setis ei olnud ühtki murret, kuid vastane võitis oma servigeimid kindlamalt ja lõi palju rohkem ässasid. Tie-break’is oli Manda kogu aeg ees ja võitis 7:4. Teises setis tuli esimene murre rumeenlasele seisuks 2:1 ja pärast seda Ivanov loobus. Tõenäoliselt ei saa Ivanov nüüd koos Jan Sabaniniga (Venemaa, 2) jätkata ka paarismängus, kus 1. ring peeti neljapäeval siseväjakutel. Ivanov/Sabanin olid pääsenud otse 2. ringi.

scroll to top