fbpx
Close

Ivanov ja Glinka ei pääse vihma tõttu väljakule

– Daniil Glinka / Foto: Igor Pissarev

Austria Tirooli piirkonna väikelinnas Telfsis ITF-i M25 turniiril on mängud vihma tõttu sedavõrd veninud, et neljapäeva lõunaks pole Vladimir Ivanov ega Daniil Glinka veel oma kohtumisi pidanud.

Glinka käis kolmapäeval väljakul, kuid mäng Philip Bachmaieriga (Austria, ATP 1581.), kes pääses põhiturniirile kvalifikatsioonist, katkestati seisul 2:1 Eesti tennisisti kasuks. Ka Ivanov kohtub valikturniirilt edasi pääsenud mängija Calin Mandaga (Rumeenia, ATP 881.), kuid see mäng ei ole veel alanudki. Esimesest ringist on lõpuni jõutud pidada kümme kohtumist.

Paarismängus on Ivanov ja Jan Sabanin (Venemaa) asetatud teisena. Kuna võistlusel osaleb vähem kui 16 paari, olid nad avaringis vabad, aga esimese ringi kohtumisi pole seni veel peetudki (kahte on alustatud). Glinka paarismängus kaasa ei tee. Kui Telfsi edasine ilmaprognoos osutub õigeks, oleks raske pühapäevaks turniiri lõpetada.

Seevastu Elena Malõgina mäng Telavi (Gruusia) W25 turniiril sai läbi juba nädala algul, kui ta kaotas avaringis Elina Avanesjanile (Venemaa, WTA 519.) 3:6, 2:6. Muide, Telavi üksikmängus tegi kaasa koguni 48 mängijat. Paarismängus kaotasid Malõgina ja Tamara Curovic (Serbia) väga napilt, kui jäid 7:6, 4:6, 11:13 alla neljandana asetatud paarile Victoria Bosio (Argentiina)/Angelica Moratelli (Itaalia).

scroll to top