fbpx
Close

Hugo Narmont võitis P16 GP-etapi

Hugo Narmont Eesti meistrivõistlustel. / Foto: Igor Pissarev

Tondiraba tennisekeskuses peeti nädalavahetusel Eesti noorte GP-sarja P16 vanuseklassi turniir, mille võitis Hugo Narmont.

Kuna Narmont oli esimesena asetatud, polnud võit üllatus, küll aga võinuks üllatus sündida poolfinaalis, kus hilisem võitja oli Ralf Filip Kivari vastu taga 1:6, 2:5 ja vastane veel servimas. “Sellises seisus ei piisanud ainult sellest, et Hugo hakkas paremini mängima, vaid ka vastane pidi natuke nii-öelda ära väristama,” ütles Hugo isa Donatas Narmont. “Seisul 3:5 päästis Hugo oma servil kaks ja siis veel 4:5 peal vastase servil ühe matšpalli.” Kui Narmont seti võitis, ei olnud tal enam probleeme kolmanda setiga ja tema võidunumbrid kirjutati 1:6, 7:5, 6:2.

Tabeli teiselt poolelt jõudis finaali Karl Oskar Laan, kes samuti pidas poolfinaalis väga tasavägise mängu, kui alistas kolmandana asetatud Kaspar Jaani 7:5, 1:6, 7:5. Finaalis oli Narmont Laanest parem 6:2, 6:2.

I grupi lohutusturniiri võitis Andreas Kuum (4), kes põhivõistluse avaringis kaotas Kivarile. II grupi turniiri võitis Kristian Ruudi Sepp.

scroll to top