fbpx
Close

Herbert loobus Cherbourg’i turniirist, Lajalil uus vastane

Mark Lajal Bergamos. / Foto: Bergamo Challengeri Facebook

Eesti esireket Mark Lajal pidi täna õhtul mängima Cherbourgi Challenger 75 turniiril kogenud prantslase Pierre-Hugues Herbertiga (7. asetus), aga viimasel hetkel mees loobus. Tema asemel tuli Lajali vastaseks nüüd kvalifikatsiooni õnnelik kaotaja Alexis Gautier (Prantsusmaa, ATP 384.).

Gautier on 26-aastane mängija, kelle karjääri parim koht on olnud 326. (2022 märts). Vähemalt nende andmete põhjal ei ole Gautier päris Challengeri tennisist, tavaliselt algavad selle taseme edetabelikohad 300st rankingust ülespoole. Gautier on karjääri jooksul võitnud kaheksa ITF-i turniiri, neist kaks M25 ja kuus M15 tasemel. Näiteks mullu novembris jõudis Gautier Monastiri M25 turniiril finaali, kuid avaringis sai päris suurte raskustega jagu Siim Troostist 1:6, 6:1, 6:4. Daniil Glinkat võitis prantslane mullu mais samuti Monastiris 6:4, 6:3, aga Lajaliga pole ta kunagi mänginud.

Juba on teada, et Lajali ja Gautier’ mängu võitja kohtub 2. ringis taas prantslase Lucas Poullainiga (ATP 247.), kes lülitas välja kunagise esisaja mängija Marius Copili (Rumeenia).

Lajali ja Gautier’ kohtumine ei alga täna enne kella 19.30, kuid hiljem võib alata.

scroll to top