fbpx
Close

Helsingis jõudis paarismängus veerandfinaali vaid Vladimir Ivanov

– Vladimir Ivanov / Foto: Toomas Kuum

ITF Futures turniiril Helsingis on üksikmängus esimesena teise ringi pääsenud Kristjan Tamm. Sama üritavad teha homme Vladimir Ivanov ja Karl Kiur Saar. Paarismängus jätkab veerandfinaalis pärast tänaseid avaringe mänge ainsana Vladimir Ivanov. 

Paarismängus Tartu PAF Openi võitnud ja Pärnu PAF Openil finaali jõudnud Vladimir Ivanov mängib Helsingis venelase Maxim Ratniuki asemel bulgaarlase Vasko Mladenoviga. Muideks just Mladenov oli teisel pool võrku nii Tartu turniiri finaalis kui Pärnu turniiri poolfinaalis. Siis oli Mladenovi partneriks šveitslane Luca Castelnuovo. Pääsu eest veerandfinaali võideti vabapääsmega turniirile saanud Soome paar Aleksi Lofman/Jussi Tiainen 7:6(2) 6:2.

Karl Kiur Saar oli paaris alles 17-aastase Roni Mikael Hietarantaga. Neile oponeerinud neljanda asetusega paar Otto Virtanen (Soome)/Louis Wessels (Saksamaa) osutus ületamatuks – kaotusenumbrid 3:6 6:7(3). Teine sett oli ülimalt tasavägine, servimurdeid kogunes neli ja lisaks oli vastastikku mitmeid murdepalle, mis jäid realiseerimata. Saart ja Hietarantat ei aidanud ka vastaste kaheksa topeltviga (!).

Kristjan Tamm koos ukrainlase Stanislav Poplavskiga mängisid avaringis soomlaste Hermanni Tiaineni/Ilari Vesaneniga. Tasavägine mäng lõppes soomlaste võiduga 5:7 6:4 10:4. Lubamatult vähe punkte võideti Tamme ja Poplavski poolt esimeselt servilt: 62% vastaste 81% vastu. Seejuures tegid vastased viis topeltviga, mis tähendab, et mängust võideti veelgi vähem punkte.

Just Tiainen/Vesanen astuvad veerandfinaalis vastu esimese asetusega Ivanovile ja Mladenovile.

Turniiritabel.

 

 

scroll to top