fbpx
Close

Helena Narmont võitis Monastiri turniiri avaringis

Helena Narmont Eesti meistrivõistlustel. / Foto: Igor Pissarev, ETL

Helena Narmont on edukalt mänginud Monastiri ITF-i W15 turniiril, kus ta on saanud juba neli võitu.

Kvalifikatsioonis alistas ta kahes setis. Shelby Prince’i (USA), Hanna Vinahradava (-) ja Saoirse Breeni (Fidži), neist kaks viimast vastast olid edetabelis Narmontist eespool. Põhiturniiri avaringis oli Narmontil loosiõnne, kui ta sattus kokku teise kvalifikatsiooniste edasipääseja Francesca Dell’Ederaga (Itaalia) ja võitis kindlalt 6:4, 6:0. Narmont paistis silma väga hea esimese servi protsendi (84) poolest. Lisame, et Narmont sai kaks võitu ka eelmise nädala Monastiri turniiri kvalifikatsioonis, kuid kaotas siis otsustavas mängus.

Täna õhtul alustab Narmont ka paarismängu, kus tema partner on Gala Arangio (Itaalia).

Anet Angelika Koskel pääses Guimaraesi (Portugal) W25 turniiril põhitabelisse nn õnneliku kaotajana (lucky loser), sest kvalfikatsiooni otsustavas ringis jäi ta napilt alla Ana Martinez Vaquerole (Hispaania) 4:6, 6:2, 8:10. Põhiturniiri avaringis kaotas Koskel Katy Dunne’ile (Suurbritannia, WTA 583.), kes on varem olnud ka maailma 212. reket.

Kuid Koskel jõudis 2. ringi ehk veerandfinaali paarismängus kus nad koos Georgina Hays’iga (Suurbritannia) alistasid neljandana asetatud Mehhiko paari Victoria Rodriguez/Ana Sofia Sanchez 2:6, 63, 10:8.

Maileen Nuudi üritas pääsu põhiturniirile W60 turniiril Roomas, ent kaotas kvalifikatsiooni esimeses ringis Ana Candiottole (Brasiilia WTA 700.) 6:7, 3:6.

scroll to top