fbpx
Close

Harri Neppi: Anett Kontaveidi vastane mängis riskeerivalt, aga tegi ka rohkem vigu

Anett Kontaveit Madridis. / Foto: EPA/Scanpix

Eksperdist treener Harri Neppi ütles, et Anett Kontaveidi ja Nina Stojanovici (Serbia), tänases mängus Madridi turniiril tegutsesid mõlemad sarnaselt, aga lamedama löögitehnika tõttu eksis vastane natuke rohkem ja sealt tuligi napp võit.

“Mõlemad on sellised mängijad, kes tahavad lüüa ja initsiatiivi haarata, aga Stojanovic riskeeris isegi rohkem. Ta paigutab palli üsna hästi, aga kokkuvõttes tegi vigu rohkem. Anett ikkagi võitis enamasti need punktid, mis ta pidi võitma, aga kõige rohkem jäi hätta teise serviga. Kuid siin on konks, et ka vastane ei saanud teiselt servilt suurt midagi, seepärast nii palju tõrjegeime võidetigi,” iseloomustas Neppi.

Kui eelmistel turniiridel (Miami ja Stuttgart) läks Anettil edetabelipunkte maha, siis Madridis on ta teeninud juba +55 punkti, sest kaks aastat tagasi kaotas ta avaringis Aliaksandra Sasnovitšile. Kuid edetabelis tõuseb Kontaveit oluliselt vaid siis, kui jõuab veerandfinaali. Ent esialgu on vara oletada midagi, sest ka peamised rivaalid püsivad konkurentsis.

scroll to top