fbpx
Close

Guga reageeris Tsitsipase soovile teda oma treenerina näha

– Gustavo Kuerten | Foto: AP/Scanpix

Maailma kuues reket kreeklane Stefanos Tsitsipas on andnud mõista, et oleks meelitatud kui tema treenerite meeskonda kuuluks Gustavo Kuerten.

Endine maailma esireket brasiillane Gustavo Kuerten hüüdnimega Guga võitis oma profikarjääri jooksul kolmel korral Roland Garrose (1997, 2000, 2001) ning kokku 20 ATP turniiri. Karjääri lõpetas Guga 2008. aastal.

Stefanos Tsitsipas ütles, et talle meeldis brasiillase mängustiil alati ja ta tahaks teda oma treenerite tiimi meelitada: “Tahan, et Gustavo Kuertenist saaks minu treener. Ma mäletan tema matše Roland Garrosel, kuigi olin siis väga noor. Ta oli üks neist mängijatest, kes mulle meeldis. Ta tundus nii vaba olekuga ega paistnud punkti võitmise nimel ülemäära pingutavat.”

Guga reageeris Tsitsipase avaldusele viisaka äraütlemisega: “Ta on väga lahke. See oleks suurepärane kogemus, kuid see ei sobi mulle eriti, kuna mul on kaks väikest last (6- ja 8-aastane). Pean nende eest hoolitsema. Nii et tegelikult olen juba praegu õpetaja rollis. Mõnikord matemaatikas, mõnikord portugali keeles…”

scroll to top