fbpx
Close

Glinka tegi vastasele “kaks muna”, Ivanov kaotas

– Daniil Glinka / Foto: Allar Hint

Nagu Tennisnet ka eilses uudisloos eeldas, oli Peterburi 15-tuhandelisel ITF-i turniiril avaringist kergem edasi pääseda Daniil Glinkal, kelle nimekaimust vastane Daniil Golubev ei oma ATP edetabelikohta ja lubati turniirile vaid vabapääsmega.

Kuid tulemus isegi ületas ootusi: Glinka alistas Golubevi 6:0, 6:0! Lugeda võib ainult punkte, mida Glinka ära andis – esimeses setis loovutas ta neid üheksa ja teises setis neli (!). Esimese seti seisul 1:0 jäi Glinka oma pallingul kaotusseisu 30:40, aga pärast seda loovutas servil ainult kaks punkti, sealjuures teises setis mitte ühtki! Samas, kui me ei tea, millisel tasemel vastane mängis, on ülivõrded ehk pisut liiast, vaatame, kuidas saab Glinka 2. ringis hakkama kolmandana asetatud Jan Šatraliga (Tšehhi), kes on maailma edetabelis 369.

Vladimir Ivanov läks avaringis kokku esimesena asetatud Jevgeni Tjurneviga (Venemaa, ATP 294.) ja kaotas 1:6, 4:6. Mäng muutus täiesti võrdseks teise seti seisult 0:2, aga Ivanov enam loovutatud servigeimi tagasi ei saanud. Oma ainsa murdepalli teenis Ivanov seisul 4:5, kuid vastasel oli samas geimis koguni kuus matšpalli, seega oli pigem loogiline, et Tjurnev mängu sellega ka lõpetas. Tjurnevi 12 ässa on suhteliselt lühikese mängu kohta ikka suurepärane number.

scroll to top