fbpx
Close

Glinka ja Tamm kaotasid avaringi mängu

Kristjan Tamm jätkab koos Oliver Ojakääruga paarismängus. / Foto: Igor Pissarev, ETL

Eesti tennisistide nädal ITF-i turniiridel pole seekord kõige paremini läinud, sest konkurentsis püsivad ainult Elena Malõgina üksik- ning Oliver Ojakäär/Kristjan Tamm paarismängus.

Täna kaotas Tamm Manacori M15 turniiri avaringis Ron Ellouckile (Iisrael) 4:6, 4:6, kuid koos Ojakääruga võitsid nad paarismängus Jaroslav Demini (-) ja Joan Nadal Vivesi (Hispaania) 7:6, 7:5, kuigi olid teises setis taga 3:5. Esimeses juhtisid vastupidiselt eestlased lausa 5:1, kuid vastastel õnnestus viigistada. Tie-break’is tegid aga Ojakäär/Tamm otsustava minimurde seisul 4:4 ja pärast seda võitsid kaks punkti oma servil.

Neli Eesti mängijat osaleb Sunderlandis, kus meestel on kavas M25 ja naistel W35 turniir. Daniil Glinka kaotas avaringis Emilien Voisinile (Prantsusmaa, ATP 551.) 4:6, 6:7. Selles mängus oli vaid üks murre, mille prantslane tegi esimese seti kolmandas geimis, Glinkal aga polnud kasutada ühtki murdepalli.

Siim Troost Sunderlandis üksikmängus kaasa ei teinud, kuid paarismängus koos Marcus Waltersiga kaotasid nad Robert Cowleyle ja David Quayle’ile (kõik Suurbritannia) 3:6, 6:7.

Eesti naised pidasid üksikmängu avaringi kohtumise eile ning Malõgina (6) võitis Hikaru Sato (Jaapan) 6:4, 2:6, 6:4, ent Maileen Nuudi kaotas Jasmijn Gimbrerele (Holland, WTA 524.) 6:3, 3:6, 3:6. Täna aga selgus, et Malõgina paarismängus turniiri ei alusta, sest tõenäoliselt loobus tema partner Barbora Palicova (Tšehhi), kes üksikmängus välja langes. Nuudi paarismängus kaasa ei tee.

scroll to top