fbpx
Close
PAF.ee

FOTOUUDIS | WTA finaalturniirist osavõtjad särasid õhtukleitides

WTA finaalturniiri kaheksa osalist õhtukleitides: paremalr Anett Kontaveit, Garbine Muguruza, Maria Sakkari, Arina Sabalenka, Barbora Krejcikova, Karolina Pliškova, Iga Swiatek ja Paula Badosa. / Foto: Zumapress(Scanpix

Traditsiooniliselt käib WTA finaalturniiri loosimise juurde nn õhtukleidivoor. Sõna on laenatud missivõistlustelt, kuid tennisistidel ei toimu mõistagi trikoovooru. Sellegipoolest on WTA finaalturniiri eelõhtu gala andnud alati ainest moeinimestele hinnata, kui õnnestunud riietusvaliku on keegi teinud.

Tennisnet muidugi moehinnangut teha ei oska, aga vähemalt saime teada, et kleidi pikkuse olid mängijad valinud ikka väga erinevalt ja esindatud olid kõik variandid maani kleidist kuni täieliku minikleidini.

Muide, naiste järjekord pildil ei ole päris suvaline, karikale kõige lähemale on ikkagi paigutatud kaks kõige kõrgema asetusega mängijat ja kõige kaugemale 7. ja 8. asetusega mängijad. Kui lähedale aga keegi neist karikale tegelikult jõuab, on suur küsimärk, sest ka kihlveokontorite panuseid arvestades ei ole kellegi selget eelist.

Anett Kontaveit esitlusel. / Foto: Zumapress/Scanpix
Anetti esimene vastane WTA finaalturniiril on Barbora Krejcikova. / Foto: Zumapress/Scanpix
New Yorgis moeinimeste perre sündinud Paula Badosa valis ainsana kleidi, mis jättis õlad paljaks. / Foto: Zumapress/Scanpix
Täispikkuses: turniiri esireket Arina Sabalenka. / Foto: Zumapress/Scanpix
scroll to top