fbpx
Close

Forus Spordikeskus Viimsis algas U12 Winter Cupi turniir

Eesti võistkond Winter Cupil: vasakult treener Ain Suurthal, Elizaveta Anikina, Vera Morozova, Ieva Bzhelenko. / Foto: Igor Pissarev

Eesti korraldab tänavu Tennis Europe Winter Cupi U12 tüdrukute alagrupiturniiri. Forus Spordikeskus Viimsis mängib seitse võistkonda, neist Eesti oli avaringis vaba ja sai otse poolfinaali.

Eestit esindavad sellel turniiril Elizaveta Anikina, Vera Morozova ja Ieva Bzhelenko. Neist Anikina on ka vanuseklassi Eesti meister ja võitnud Euroopas mitmeid tugevaid U12 turniire, aga osalenud nii kodus kui ka välismaal üsna edukalt ka endast vanemate seas ehk U14 klassis. Kuni 12-aastaste edetabelit Tennis Europe ei pea, aga eks on jõudude vahekorrad enam vähem teada.

Esimesel päeval oli meie peamine huvi, kas poolfinaalis tuleb kohtuda Poola või Lätiga. Peale jäi 3:0 Läti, esimeste numbrite mängus võitis Tina Jansone Sonia Antczaki 6:4, 6:3. Tabeli teisel poolel pääsesid edasi Horvaatia ja Suurbritannia. Finaalturniirile pääsevad mõlema poolfinaali võitjad.

Avamisel peab kõnet Eesti Tennise Liidu peasekretär Allar Hint, vasakul Eesti võistkond. / Foto: Igor Pissarev

Poolfinaalid algavad laupäeval kell 9. Kõigepealt kohtuvad võistkondade teised ja seejärel esinumbrid. Peetakse ka paarismäng, kuigi seis võib enne juba olla 2:0 ühele või teisele poolele.

scroll to top