fbpx
Close
PAF.ee

Endine naiste esireket ennustab, kes sel aastal meestest enim võite kogub

– Lindsay Davenport / Foto: AFP/Scanpix

Endine naiste maailma esireket ja kolme Suure slämmi turniiri võitja ameeriklanna Lindsay Davenport arvab, et sellel aastal saadab edu austerlast Dominic Thiemi.

Lindsay Davenport usub, et Dominic Thiemi karjääri oluliseks verstapostiks oleks mõne Suure slämmi turniiri finaalis kellegi suurtest, kas Novak Djokovici, Rafael Nadali või Roger Federeri võitmine. Tuletame meelde, et tiitlivõistluste finaalides on Thiem Roland Garrosel kaotanud kahel korral Nadalile (2018, 2019) ja Austraalia lahtistel Djokovicile (2020).

“Ma arvan, et see on Thiemi järgmine oluline etapp karjääris. Esiteks oli tema võit US Openil imeline. Erinevus mängus on märgatav. Huvitav on näha, kuidas Thiem astub järgmise sammu ja kas ta suudab otsustaval hetkel finaalis ühe neist suurtest alistada. See juhtub, ta on väga hea. Arvatavasti eemaldas US Openil saavutatud võit temalt ka surve. Kuid see vall tuleb Suure slämmi finaalis ületada.”

Samuti nimetas Davenport Thiemi mängijaks, kes saab tema arvates 2021. aastal tuuril enim võite. “Ma kõhklesin Tsitsipase ja Thiemi vahel. Ma arvan, et tippmängijad ei mängi paljude piirangute tõttu eriti tihti. Ma valin Thiemi,” tsiteerib endist naiste esireketit Sportskeeda.

scroll to top