fbpx
Close

Elizaveta Anikina võitis taas konkurentsitult (täiendatud)

Elizaveta Anikina mängimas Kreekas. / Foto: Tennis Europe

Euroopa U12 vanuseklassi üks liidreid Elizaveta Anikina võitis Prantsusmaal teise turniiri järjest.

Eelmisel nädalal Le Passage’is 1. kategooria turniiri võitnud Anikina kordas saavutust Villeneuve-Loubet’s toimunud turniiril All In Open. Kuni finaalini alistas Eesti tüdruk vastased tulemustega 6:2, 6:2; 6:0, 6:2; 6:0, 6:2 ja 6:1, 6:1. Finaalis oli ainult natuke rohkem pingutamist ja Amalia Bakumenkost (Ukraina) sai ta jagu 6:4, 6:2.

Kuigi U12 vanuseklassis ei ole ametlikku edetabelit, tundub, et mingeid tulemusi seal siiski arvestatakse, sest Anikina oli teist turniiri järjest avaringis vaba.

Paarismängus jõudis Anikina koos Bakumenkoga poolfinaali, kuid neil tuli mängida ainult üks kohtumine, sest avaringis olid nad vabad ja veerandfinaalis said loobumisvõidu. Vihma tõttu ajakava venis ja täna pidid paarismängus toimuma nii poolfinaalid kui ka finaal.

Paraku piirdusid Anikina/Bakumenko ühe mänguga, sest nad kaotasid pärast avaseti 4:0 võitmist 3:5, 1:4 (mängiti lühendatud settidega) Ania Curuiale (Rumeenia) ja Ayah Hachadile (Prantsusmaa). Muide, Curuia oli ka üks neist, kelle Anikina teel finaali alistas – 2. ringis 6:2, 6:2. Bakumenko oli aga poolfinaalis võitnud kolmes setis Hachadi.

scroll to top