fbpx
Close

Miia Mihailov võitis Kaunases paarismängu

Miia Mihailov Kaunases. / Foto: Tennis Europe

Kaunases reedel lõppenud Tennis Europe`i turniiril Tennis Space Academy Cup U16 oli Eesti edukaim Miia Mihailov, kes jõudis üksikmängus poolfinaali ning koos Läti esindaja Elizabete Maria Hamitovaga võideti paarismänguturniir.

Noormeestest oli Eestit esindamas ainult Hans Thomas Teiv, kes sai ühe võidu kirja nii üksikmängus, kui paarismängus koos Margiris Murauskasega, kellega jäädi teises ringis alla hilisematele turniirivõitjatele Aleksey Petushinskyy/Eriks Valeinis ( Ukraina/Läti) 2:6, 2:6.

Eesti neidusid mängis Kaunases neli ning kõik said võidurõõmu tunda. Teise ringi jõudsid Mette Maria Jürvetson ja Varvara Trifonova. Carolina Mastepan mängis end veerandfinaali, kuid veelgi edukamalt esines Miia Mihailov, kes jõudis nelja parema hulka. Huvitaval kombel tuli tal kohtuda ainult leedulannadega. Kolmes esimeses kohtumises tulid meie piigale üsna lihtsad võidud. Guoda Bogaskovaite alistus 6:0, 6:0 ning Smilte Milaiševiciute 6:4, 6:1. Erilist vastupanu ei suutnud veerandfinaalis osutada ka Vasara Stanaityte, kellest Mihailov oli parem 6:2, 6:2. Poolfinaalis tuli Eesti neiul pärast vahvat algust tunnistada aga eakaaslasest Leedu lootuse Lukne Vaitkeviciute paremust 6:1, 3:6, 4:6.

Paarismänguturniiril said ühe võidu said kirja Eesti/Ukraina paar Varvara Trifonova/Viktoriia Zaichenko ning Jürvetson/Mastepan. Võtimatuks jäi aga Läti/Eesti duo Mihailov/Hamitova. Finaalis alistati Leedu paar Adrija Kriuscinaite/Vaitkeviciute tasavägises kohtumises 7:5, 7:5.

scroll to top