fbpx
Close

Elisabeth Iila ja Liisa Varul läbisid ITF-i W15 turniiril kvalifikatsiooni

– Elisabeth Iila / Foto: Rein Kompus/ETL

Kaks Eesti mängijat, kes sel aastal veel kuuluvad noorteklassi, pääsesid ITF-i W15 turniiridel läbi kvalifikatsiooni põhitabelisse.

Elisabeth Iila oli Monastiri kvalifikatsioonis asetatud üheksandana ja ta võitis esimeses ringis Amelie Gindli (Austria) 1:6, 6:3, 10:6 ja teises ringis Isabelle Cherny (Suurbritannia) 6:0, 6:4. Põhiturniiril kohtub Iila avaringis Bhuvana Kalvaga (India), kes samuti tuli kvalifikatsioonist.

Liisa Varul mängib teist nädalat järjest Sharm el Sheikhis, kus ta eeslmisel nädalal jõudis paarismängu finaali. Ta oli kvalifikatsioonis kaheksandana asetatud ja alustas 2. ringist, kuid pidi edasipääsuks samuti alistama kaks vastast. Varul võitis kõigepealt Sarah Adegoke (Nigeeria) 6:2, 7:5 ja seejärel Kassandra Davesne’i (Prantsusmaa, 6) koguni 6:1, 6:0. Põhiturniiri avaringis kohtub Varul Zijun Jiangiga (Hiina), kellel puudub WTA edetabelikoht nagu ka Varulil.

Paarismängu Varul juba alustas ja taas edukalt – koos Izabelle Perssoniga (Rootsi) võitsid nad Daria Domova (-) ja Nicole Nadeli (Iisrael) 6:1, 7:6. Iila paariline on Merna Refaat (Egiptus) ja nad alustavad homme.

Helena Narmont ei saanud Fort Worthis W25 turniiril kvalifikatsioonist edasi ja kaotas teisipäeva õhtul ka paarismängus koos Mercedes Aristeguiga (Hispaania).

scroll to top