fbpx
Close

Elena Malõgina saatis agressiivse mänguga esimese asetuse pingile

– Elena Malõgina / Foto: Toomas Kuum

Naiste W25 ITF turniiril Kapitel Estonian Open oli Eesti tennisistidest täna võistlustules ainsana Elena Malõgina, kes heitles üksikmängu poolfinaalikoha eest. Ja Malõgina tegi seda hästi!

Viiendana asetatud Elena Malõgina (WTA 414.) kohtus esimesena asetatud tšehhitari Anna Siskovaga (237.). Varem poldud omavahel kohtutud. Mõlema kontos on kolm ITF-i turniiri võitu seni.

Malõgina alustas kohtumist kohe väga agressiivselt ja võib tõdeda, et seda mängujoonist hoidis ta kogu kohtumise vältel. Vastase mäng oli heitlikum, see kõikus üles-alla. Aga selles oli oma roll ka Malõginal, kes andis vähe “hingamisruumi”. Eesti kolmas reket võitis turniiri peafavoriidi kolmes setis 6:4, 5:7, 6:2. Sellega andis ta selgelt märku, et tuli Pärnusse püüdma oma neljandat ITF-i tiitlit.

Esimeses setis saabus otsustav murrang seisul 4:4, kui Malõgina murdis vastase servi. Teine sett algas samuti hästi, sest ta asus juhtima 3:1, ent see oligi just see hetk, kus Siskova näitas oma parimat mängu ja suutis seisu tasakaalustades seti lõpu ära võtta. Kolmandas setis rippus õhus Malõgina 3:0 edu topelt servimurdega, ent kaugel polnud ka viik 3:3. Kuuendas geimis murdis Malõgina vastase pallingu seisult 0:40, mille järel Siskova lagunes mentaalselt.

Homses poolfinaalis kohtub Malõgina bulgaarlanna Gerana Topalovaga. Mäng algab Pärnu Kesklinna Tenniseklubis kell 14:00.

Turniiritabeli leiad siit.

scroll to top