fbpx
Close

Elena Malõgina pääses esmakordselt läbi kvalifikatsiooni WTA turniirile

Elena Malõgina Tallink Openil. / Foto: Igor Pissarev

Elena Malõgina (WTA 361.) pääses karjääri jooksul esimest korda läbi kvalifikatsiooni WTA 250 põhiturniirile Strasbourg’is.

Malõgina mängis eelmise aasta sügisel ka Tallinn Openi põhiturniiril, aga ta sai sinna vabapääsme. Tuleb tunnistada, et seekord aitas Malõginat ka asjaolude soodne kokkulangemine. Tal tuli kvalifikatsioonis mängida ainult edetabelikohata tennisistidega ja tänases otsustavas mängus alistas ta 6:1, 6:1 16-aastase Severine Deppneri (Prantsusmaa), kes isegi juunioride konkurentsis pole midagi saavutanud (edetabelikoht 1613.). Vaid teise seti algul hakkas Deppner pisut vastu, kui suutis 0:2, 0:30 pealt võita oma servi ja siis veel Malõgina servil teenida kolm murdepalli. Aga reaalselt muidugi Malõginal ohtu kaotada ei olnud.

Mis puutub asjaolude kokkulangemisse, siis kaks fakti veel: 1) viimasel hetkel sai koha põhitabelisse maailma 242. reket Louise Chirico (USA), kes pidanuks mängima Deppneriga ja siis Malõginaga 2) pea kõik maailma teise saja ja kolmanda saja alguse mängijad on järgmisel nädalal Prantsusmaa lahtiste kvalifikatsioonis ega saanud seetõttu Strasbourg’is konkurentsi pakkuda.

Täna kell 13 (või pisut hiljem) alustab Strasbourgi turniiri Kaia Kanepi, kelle esimene vastane on Xinyu Wang (Hiina, WTA 60.).

scroll to top