Elena Malõgina oli võidukas mõlemas mänguliigis

Elena Malõgina. / Foto: Igor Pissarev

Elena Malõgina mängib kolmandat nädalat järjest Nottinghamis, kus peetakse kõvakattel ITF-i W25 turniire. Käesoleva nädala turniiril on Malõgina asetatud viiendana.

Üksikmängu avaringis alistas Malõgina Jia-Jing Lu (Hiina, WTA 425.) 6:2, 6:3. Esimeses setis juba 5:1 ees olles kaotas Malõgina oma servigeimi, aga see jäi ainsaks. Teises setis piisas Eesti kolmandale reketile ühest murdest, sest oma servi ta kaitses vaatamata vastase kokku viiele murdepallile kahes erinevas geimis. Kuigi Malõgina ässasid eriti ei löö (ka täna null), on tema servi efektiivsus viimasel aastal selgelt tõusnud. Täna võitis ta esimeselt pallingult 70% punktidest, mis on naiste tennises väga hea näitaja.

Teises ringis kohtub Malõgina Lauryn John-Baptiste’iga, kes on edetabelis esimesest vastasest tagapool (579.).

Paarismängus on Malõgina partner seesama Lu, kelle ta täna alistas. Koos võideti veerandfinaalis Austraalia paar Gabriella Da Silva Fick/Taylah Preston 6:1, 4:6, 10:7. Lu/Malõgina pääsesid otse veerandfinaali tänu 2. asetusele ning on nüüd juba poolfinaalis.