Elena Malõgina Moskvas võidukas

– Elena Malõgina / Foto: Igor Pissarev

Raske mängu pidas Moskvas ITF-i 15 000 dollari suuruse auhinnafondiga turniiril Elena Malõgina, kuid võitis 2,5-tunnilises heitluses Veronika Pepeljajeva (Venemaa) 7:5, 4:6, 6:2.

Servimurdeid selles kohtumises eraldi lugeda ei tasu, sest neid oli 30 geimi jooksul kokku 16 ehk siis rohkem kui pallingu hoidmist (14). Eriti heitlik oli teine sett, kus Malõgina jäi taha 1:3, siis pääses ette 4:3, aga kaotas 4:6. Selles setis võitis Eesti mängija vaid ühe oma pallingugeimi. Kuid otsustavas setis seisult 1:1 läks Malõgina oma teed, kui võitis neli geimi järjest ja vormistas võidu siiski oma pallingult.

Nagu arvata võib, ei näita statistika kummalegi servi osas midagi head, aga Malõgina oli siiski vastasest parem. Eesti mängija ässasid ei löönud ja tegi 7 topeltviga, aga Pepeljajeva ühe ässa kõrval koguni 15 topeltviga. Esimene serv õnnestus Malõginal 66% ja ta võitis sellelt 59% punktidest, vastase numbrid olid vaid 56 ja 50%. Murdepalle realiseeris Malõgina 15st 9 ja Pepeljajeva 14st 7.

Homme selgub, kas meeste turniiril Moskvas pääsevad Kenneth Raisma ja Daniil Glinka samuti teise ringi.