fbpx
Close

Elena Malõgina langes Oldenzaali turniiril konkurentsist teises ringis

– Elena Malõgina / Foto: ETL

Naiste W25 ITF-i turniiril Oldenzaalis (Holland) üritas täna pääsu kaheksa tugevama hulka Eesti kolmas reket Elena Malõgina.

Elena Malõgina (WTA 567.) kohtus üksikmängu teises ringis Norra tennisisti Malene Helgoga (WTA 442.), kellega on Eesti tennisisit varem korra kohtunud. See juhtus neli aastat tagasi ja siis kaotas ta Helgole kahes setis. Karjääri jooksul on Helgol ette näidata üks ITF-i turniirivõit rohkem (4) kui Malõginal.

Esimeses setis murti kokku neli korda vastase palling. Malõginal õnnestus ainus murdepall realiseerida, vastasel 4-st 3. Avasett läks seega veenvalt Helgole 6:2.

Teises setis läks tuliseks lahinguks. Norralannal oli küll kasutada tervelt viis murdepalli Malõgina ühe vastu, suudeti ära kasutada võrdselt vaid üks. Seda tehti seti algfaasis. Seisul 5:4 Helgole päästis Malõgina ühe matšpalli ja nii jõuti kiiresse lõppmängu. Seal liiguti 3:3-ni, mille järel läks Helgo oma teed ja võitis kiire lõppmängu 7:3.

Malõgina tegi kokku kuus topeltviga, ent mitte teise seti teises pooles, seega see ei saanud otsustavaks komistuskiviks. Vähevõitu võitis ta aga punkte esimeselt servilt – 53% (vastasel sama näitaja 70%).

Paarismängus kaotas Malõgina koos Maileen Nuudiga teatavasti juba avaringis.

scroll to top