Elena Malõgina kaotas Strasbourgis maailma 111. reketile

Elena Malõgina Tallink Openil. / Foto: Igor Pissarev

Elena Malõgina teine mäng WTA 250 turniiri põhitabelis oli edukam kui esimene (Tallinnas kaotas ta Belinda Bencicile 0:6, 2:6), aga algedu Kimberly Birrelli (Austraalia, WTA 111.) vastu oli ainus, mille üle ta võis rõõmustada.

Malõgina juhtis 2:0, aga kaotas siis kuus geimi järjest. Teises setis murdis Malõgina vastase kolmest esimesest servigeimist kaks, aga kuna ta ise kaotas kõik pallingugeimid, oli Eesti kolmas reket taga 2:4 ning lõpuks jäi alla 2:6, 3:6. Viiest geimist kolm võitis Malõgina vastase ja kaks oma servil, seega polnud imestada, et ta esimeselt servilt teenis ainult 48% punktidest. Tõsi, kuigivõrd parem ei olnud ka Birrelli esimese servi võiduprotsent (54), aga teiselt servilt teenis ta juba oluliselt rohkem punkte. Murdepalle realiseeris Malõgina 3st 3 ja Birrell 16st 7.