Elena Malõgina kaotas kummalise mängu, kus ta võitis vaid ühe servigeimi

– Elena Malõgina. / Foto: Igor Pissarev/ETL

Kuigi Elena Malõgina võitis Denaini ITF-i W25 turniiri 2. ringis Leyre Romero Gormazi (Hispaania, WTA 376.) vastu vaid ühe servigeimi, oli ta teises setis võidule lähedal.

Esimeses setis kaotas Malõgina seisul 0:2 oma servi vastase seitsmendalt murdepallilt, kuid võttis kohe ühe murde tagasi. Kahjuks see ei tähendanud võitluse algust, sest kolmes järgmises geimis teenis Malõgina kokku vaid kaks punkti – sett 6:1 vastasele.

Teist setti alustas Malõgina murdega ja võitis seejärel ka oma servigeimi, kuid vastane viigistas 2:2. Sealtpeale algas vastastikune murdmine, mis eriti kummaliseks muutus seisult 4:3 Malõgina kasuks – järgmised kolm geimi võitis tõrjuja nulliga ning oma viimases servigeimis sai Gormaz ühe ja Malõgina kaks punkti. Alles tie-break’i seisul 2:3 võitis Malõgina kaks punkti järjest oma servil, aga paraku oli 4:3 tema ainus edu. Vastane läks ette 5:4, 6:5, 7:6 ja 8:7 ning võitis kolmandalt matšpallilt. Tulemus seega 6:1, 7:6 hispaanlanna kasuks.

Malõgina võitis oma servilt ainult 36% punktidest (esimeselt servilt 42 ja teiselt 25%), kuid ka vastase punktid servigeimides jäid alla poole (45%). Murdepalle realiseeris Malõgina 15st 6 ja Gormaz 17st 9.