fbpx
Close

Elena Malõgina jõudis tugeval turniiril paarismängu veerandfinaali

– Elena Malõgina / Foto: Igor Pissarev/ETL

Eesti kolmas reket Elena Malõgina osaleb sel nädalal Casertas (Itaalia) ITF-i W60 turniiril, kus otse põhiturniirile pääsesid vaid mängijad, kes kuuluvad maailma TOP350 hulka.

Casertas teeb isegi kaasa kunagine maailma esikümne mängija ja paljukordne suure slämmi paarismängude (kaasa arvatud äsja Pariisis) võitja Kristina Mladenovic (Prantsusmaa), kes praegu maailma 118. reketina on teisena asetatud, sest tema kaasmaalanna Clara Burel (WTA 94.) mängib ka kaasa.

Malõgina (WTA 429.) pidi alustama kvalifikatsioonist, kus tal tuli edasipääsuks pidada vaid üks mäng ja selle Eesti mängija ka võitis, alistades Lilly Elida Hasethi (Norra) 6:4, 6:4. Põhiturniiri avaringis läks Malõgina kokku Andreea Prisacariuga (Rumeenia, WTA 304.) ja kaotas 3:6, 4:6. Kohtumises oli koguni 12 servimurret ja oma servigeimi võitis Malõgina mängu jooksul ainult kaks (!) korda.

Küll aga pääses Malõgina koos Žibek Kulambajevaga (Kasahstan) edasi paarismängus, kus 3:6, 6:2, 10:6 võiduga Virginia Ferrara/Georgia Pedone (Itaalia) üle jõuti veerandfinaali. Seal tuleb aga Malõginal ja tema paarilisel kokku minna esimesena asetatud Rebeca Pereira (Brasiilia) ja Jessy Romplesiga (Indoneesia). See mäng peetakse neljapäeval.

scroll to top