fbpx
Close

Elena Malõgina ja Daniil Glinka võitsid Kasahstani pealinnas

– Elena Malõgina / Foto: Igor Pissarev/ETL

Kasahstani pealinnas Nur-Sultanis alustasid 25 000 dollari auhinnafondiga turniiri võidukalt nii Elena Malõgina (WTA 446.) kui ka Daniil Glinka (ATP 971.).

Kuigi Malõgina paikneb edetabelis üle viiesaja koha kõrgemal, pidi tema alustama kvalifikatsioonist, aga Glinka pääses otse põhiturniirile. Põhjus on selles, et ATP edetabeli teise-kolmanda saja mängijad osalevad enamasti Challenger’idel, aga naiste tennises on Challenger-turniire harva ja ka Nur-Sultani 25-tuhandelisel on kohal mängijad alates maailma 150. reketist.

Malõgina sai kvalifikatsioonis kaks võitu, kusjuures teises ringis alistas ka Martyna Kubka (Poola, WTA 510.), kellele ta eelmisel nädalal oli samas peetud 60-tuhandelise turniiril kaotanud. Malõgina sai seekord Kubkast jagu 6:2, 7:6 ja alistas täna põhiturniiri esimeses ringis ka Gozal Ainitdinova (Kasahstan) 1:6, 6:3, 6:4. Teises ringis on Malõgina vastane neljandana asetatud venelanna Valeria Savinõhh (WTA 191.). Paarismängus langes Malõgina koos Ksenia Loskutovaga (Venemaa) välja 1. ringis.

Glinka sai avaringis 6:3, 6:2 jagu kaheksandana asetatud Konstantin Kravtšukist (Venemaa, ATP 580.). Glinka mängis väga hästi servigeimides. Ta ei kaotanud neist ühtki ja vastasel polnud isegi murdepalli. Glinka lõi kuus ässa ja võitis esimese pallingu punktidest 79%. Paarismängus Glinka kaasa ei tee.

scroll to top