Elena Malõgina edenes Rootsis paarismängu poolfinaali

Elena Malõgina. / Foto: ITF

Elena Malõgina pidas jaanilaupäeval Ystadis W25 ITF-i turniiril kaks kohtumist, kuid neist üksikmängu ta kaotas, kuid paarismängu veerandfinaalis koos Julia Avdejevaga võitis.

Üksikmängus oli Malõginal tugev vastane, teisena asetatud Weronika Falkowska (Poola, WTA 314.). Malõgina võib kahetseda, et ta ei võitnud 4:2 eduseisult esimest setti, sest teises oli ta parem, aga otsustavaks setiks jõudu ei jätkunud – lõpptulemus 6:4, 3:6, 6:1 poolatari kasuks. Teine sett oli Malõginale väga hea ka selle poolest, et vastasel polnud isegi murdepalli. Esimeses setis murdis Malõgina esimesena, aga seisul 4:2 kaotas oma servi. Kohe oli tal võimalus vastu murda, aga see ei õnnestunud ja Falkowska tegi hoopis teise murde.

Paarismängus alistasid Avdejeva/Malõgina Rootsi paari Tilda Hessleryd/Nellie Taraba Wallberg 6:4, 7:6. Eesti/Vene paar tuli mõlemas setis välja kaotusseisust, esimeses setis olid nad taga 1:4 ja teises 2:5. Tie-break’is olid vastased ees seisuni 5:4, aga servimiskord oli Avdejeva/Malõgina käes. Seisuni 8:7 ei kaotanud kumbki oma servil punkte, aga siis tegid Avdejeva/Malõgina otsustava minimurde. Poolfinaalis tuleb neil kokku minna Ashley Lahey (USA) ja Lisa Zaariga (Rootsi), kes lülitasid veerandfinaalis välja esimesena asetatud paari.

Daniil Glinka turniir Ra’ananas (Iisrael) sai läbi, sest ta kaotas teises ringis Brandon Murphyle (Suurbritannia, ATP 1279.) 1;6, 5:7. Teises setis oli Glinka ees 5:2 ja seisul 5:4 oli tal kasutada kaks settpalli.