fbpx
Close

Ei vedanud? Mark Lajali avaringi vastane võitis turniiri

Mark Lajal. / Foto: Little Rock Challenger

Mark Lajal kaotas Charlestoni Challenger 75 turniiri avaringis Abdullah Shelbayhile (Jordaania), kes täna selle võistluse võitis.

Lajal oli Shelbayhi vastu seti ja murdega peal 6:1, 1:0 ja seda mängu Challenger TV-st vaadates ei jätnud noor jordaanlane erilist muljet. Pigem tundus, et Lajali tase teises-kolmandas setis langes ja ta läks liialt kaasa Shelbayhi aeglase mänguga. Aga ülejäänud tulemused näitasid, et 19-aastane Jordaania tulevikulootus oli heas vormis ja nüüd võiks tagantjärele arvata, et Lajalil loosiga ei vedanud. Kummaline on ka fakt, et Shelbayh ei kohtunud teel võidule ühegi asetatud mängijaga ja finaalis oli tema vastane hoopis maailma 263. reket Oliver Crawford (USA), kes sai turniirile vabapääsmega.

Shelbayh tõusis maailma edetabelis 215ndaks ja tema oli ka üks neist, kes möödus kolm kohta tahapoole langenud Lajalist (237.).

Järgmisel nädalal jätkab Lajal USA turneed ja ta mängib Tiburoni (California osariik) Challenger 75 turniiril. Lajali esimene vastane tuleb kvalifikatsioonist, aga võidu korral võib ta teises ringis kohtuda Denis Kudlaga (USA, ATP 176.), kes parimal nädalal (2016 mai) oli maailma 53. reket.

Samal turniiril mängib ka Shelbayh, kes seekord on Lajalist erineval tabelipoolel. Kõrgeima asetusega on Tiburonis 19-aastane ameeriklane Alex Michelsen (ATP 110.), kes on sel aastal võitnud Chicago Challengeri ja jõudnud Newporti ATP 250 turniiril finaali.

Vaata Tiburoni Challengeri tabelit siit.

scroll to top