Eestlased Vilniuse TE U12 turniiril aina võidavad

– Tennis / Foto: Pixabay

Teisipäeval jätkus Eesti U12 mängijate edu Leedu pealinnas Vilniuses toimuval Tennis Europe`i turniiril. Seitsmest matšist seitse võitu ning eestlased jätkavad kaotuseta.

Tüdrukute alagrupimängude teises voorus oli Nora Olivia Adamson parem Vene tüdrukust Melitina Kotljarovast 6:0, 6:2 ja Miia Mihailov sama kindlalt Leedu piigast Roneta Kacinskaitest 6:1, 6:0. Mõlemad tüdrukud jätkavad alagrupis täiseduga ning tõenäoliselt jõuavad alagrupi võitjatena ka veerandfinaali. Täna peetakse alagruppides viimased kohtumised.

Paarismänguturniiril alistati koos Leedu duo Kacinskaite/Lukne Vaitkeviciute 6:0, 6:3. Kaheksa parema seas kohtutakse Gruusia/Belgia paari Kesane Bliadze/Noor Vanspauweniga. Vaadates seniseid turniiritulemusi ei tohiks Eesti tüdrukutel poolfinaali jõudmisega suuri probleeme tekkida.

Poiste turniiril on alagrupis kõikidel Eesti poistel samuti kaks võitu kahest mängust. Nikita Smirnov võitis teisipäeval Aistis Kiaunet (Leedu) 6:4, 6:1, Kaspar Jaani samuti 6:4, 6:1 Läti poissi Martins Masalsit, Ken Ink ei andnud mingit võimalust soomlasele Lukas Korsströmile 6:2, 6:0 ja Konrad Punger alistas sakslase Maximillian Langguthi 6:2, 6:1. On ülimalt tõenäoline, et kõik neli eestlast kindlustavad kolmapäeval alagrupivõitjatena koha veerandfinaalis. Kui nii juhtub, siis vähemalt veerandfinaalis Eesti poisid omavahel veel kokku ei lähe…

Täna jätkatakse ka paarismängudega kus Ink/Smirnov lähevad kokku Läti esipaari Eriks Valeinis/Ralfs Upenieksiga, Jaani/Pungeri vastane on samuti Läti duo Jegors Haritonovs/Masals.