fbpx
Close

Eesti spordi suurtoetaja Credit24: Sport on meie kõigi südameasi

Credit24 turundusjuht Annika Parm / Foto: Credit24

Spordi tegemisel on oluline sponsorite tugi. Nii, nagu on taustajõud tennise selja taga, seisab Credit24 Eesti võrkpalli  eest. Kuidas on omavahel seotud finantsteenused, võrkpall ja inimeste tunnustamine? Credit24 esindaja Annika Parm räägib lähemalt.

Credit24 on väikelaenu turu liider. Samuti olete Eesti spordielu suurtoetaja. Miks te spordiga seotud olete?

Jah, kuigi traditsiooniliselt on Credit24 iseloomustavateks märksõnadeks Krediidikonto, väikelaen, tarbimislaen või remondilaen, on meie jaoks südameasi Eesti võrkpall ja sport laiemalt. Oleme aastaid seisnud koduse võrkpalli selja taga, andnud hoogu purjetamisele ja tunnustanud inimesi, kes on siinse spordielu suurimad taustajõud. Sport on üks viis näidata hoolimist ja samas ühiskonnale tagasi anda. Usun, et sponsorlus võiks olla iga teatud ärilisele tasemele jõudnud ettevõtte oluline osa, mis põhitegevust saadab.

Kuidas Credit24 võrkpalli toetamise juurde sattus ja seda sporti toetama asusite?

Credit24 on toetanud võrkpalli läbi erievate projektide juba üle 10 aasta. Esimeseks projektiks oli Credit24 Rahvaliiga, millest kasvasid välja nii kogukondlike võrkpalliplatside korrastamine üle Eesti kui ka Credit24 Suvevolle. Aastast 2016 oleme võrkpalli Balti meeste meistriliiga nimisponsorid. Koostööst tekib pidevalt teisi väiksemaid eriprojekte, näiteks võrkpalli podcast Kuldne geim või suvised rannavõrkpalli turniirid. Samuti seome spordi sponsorlust ka oma põhitegevusega. Näiteks on meil praegu käimas põnev spordiloos, kus osalejatel on võimalik võita 240€. 

Alustasite möödunud sügisel uue sotsiaalse vastutuse projektiga, et toetada ja tunnustada inimesi, kes on taustajõuna sportlaste selja. Miks just säärane ettevõtmine?

Alustasime eelmise aasta lõpus maakondliku sporditaustajõu konkursiga. Eesmärgiks on esile tuua neid inimesi, kes igapäevaselt seisavad sportlaste või kogukondliku sportimise selja taga. 

Kui oma põhitegevuses toetame inimesi läbi erinevate laenutoodete pakkumise, olgu selleks Krediidikonto, väikelaen või remondilaen, saame spordis tunnustada inimesi, kes teisi aitavad. 

Spordis on enamasti pildil alati võitjad, aga selleks, et saada võitjaks, on pikal teekonnal saatnud võitjat tema taustajõud. Kas siis sportlase treener, füsioterapeut, meeskonna bussijuht või andudnud fänn, kes igal võistlusel tribüünil kaasa elab. Nende inimeste roll on tegelikult erakordselt suur ja ilma toetavate taustajõududeta ei oleks meil ka täna mitte ühtegi võitjat.

Miks Credit24 just spordi valis, kuidas see on seotud laenu või laenamisega, teie põhitegevusega?

Sport on osa elust, nii nagu finantsteenused laen, tarbimislaen või kodu värskendamiseks mõeldud remondilaen. Mõlemad valdkonnad on pidevas liikumises, kasvamises ning arenemises. Meie töötame iga päev selle nimel, et pakkuda inimestele paremat ja mugavamat finantsteenust. Sportlased pingutavad oma arengu nimel, nii et ühisosa on tegelikult suurem, kui võiks arvata. Lisaks on sport ülimalt oluline inimeste tervise mõistes. Seetõttu ongi meie soov positiivset tähelepanu spordile tuua ja kaasata inimesi rohkem liikuma.

Mis iseloomustab lõppevat võrkpalli hooaega?

Võrkpalli toetajana tunneb Credit24 väga suurt rõõmu, et sellest pallimängust on kujunenud Eestimaa inimeste armastatum spordiala teiste pallimängude kõrval. Väga hea meel on näha, kuidas aastate jooksul on võrkpalli tase tõusnud ja suur roll on selles kindlasti meie rahvuskoondisel, kes on oma mängudega pakkunud spordisõpradele suurepäraseid hetki. Ühelt poolt on möödunud aasta olnud väga suur väljakutse sportlastele, aga samas on see koju toonud mitmed nimekad võrkpallurid, kes koduses meistriliigas saanud oma kogemusi ja oskuseid kasutada. Credit24 võrkpalli Balti liiga tase on aastate kõrgeim, see on suur tunnustus sportlastele, treeneritele ja nende taustajõududele. 

Credit24 on ka purjetamisele tuult purjedesse aidanud? Palun räägi, miks just purjetamine?

Avamerepurjetamine on sport, kus tulemus sõltub sellest, kuidas kogu meeskond ühiselt pingutab. Iga positsioon võistluspurjekal omab rolli lõplikus tulemuses. Selleks, et võita, peab igaüks olema oma tiimikaaslase taustajõud.

Sel aastal toimub Tallinnas ORC avamerepurjetamise MM, mis tähendab, et pealtvaatajad saavad nautida maailmaklassi võistlust. Kuigi purjetamine ei ole traditsioonilises mõttes selline spordiala, millele saaks nii-öelda raja ääres kaasa elada, on fännide roll seda olulisem. Ma usun, et Credit24 Sailing Team annab võimsa etenduse ja pakub põnevat pinget, heideldes medalite eest.  

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Kommenteeri
scroll to top