fbpx
Close

Eesti sihib Tallink Junior Openil esikohta vaid neidude paarismängus

– Elisabeth Iila / Foto: ETL/Igor Pissarev

Tallinnas jätkunud ITF-i juunioride 5. kategooria turniiril Tallink Junior Open eestlased üksikmängus poolfinaali ei jõudnud, kuid neidude paarismängus on hea võimalus esikoht koju jätta.

Neidude üksikmängus alustas Liisa Varul (6) hästi, aga lõpuks kaotas Stella Remanderile (Soome, 4) 6:2, 3:6, 1:6. Remander on nüüd igas ringis välja lülitanud eestlanna: kõigepealt Elisabeth Iila, siis Grete Gulli ja lõpuks Varuli. Anet Angelika Koskel (2) sai 3:6, 2:6 kaotuse Petja Dramelt (Sloveenia).

Kuid neidude paarismängu poolfinaalis on kaheksast osalisest viis eestlannat. Kui Koskeli ja leedulanna Uma Bakaityte (1) ning Brit Martin/Varuli (3) pääsu poolfinaali võis eeldada, siis üllatasid Gull/Iila, kes ei ole asetatud. Nüüd nad kohtuvad Bakaityte/Koskeliga ja teises poolfinaalis Martin/Varul Drame ja Emilija Tverijonaitega (Leedu, 2). Muide, Iila ja Drame on kaks aastat tagasi koos mängides võitnud Tennis Europe U16 turniiri Bergenis.

Noormeeste üksikmängus ainsa eestlasena veerandfinaali jõudnud Oliver Ojakäär kaotas täna Romain Gales’ile (Prantsusmaa) 6:7, 2:6. Paarismängus langesid välja nii Andre-Remi Jakobi/Andre Toomväli kui ka Marten Murrand koos valgevenelase Tihhon Fedoroviga.

scroll to top