fbpx
Close

Eesti klubide karikavõistlustel on selgunud järjestus alagruppides ja üleminekumängude paarid

– Tennis / Foto: Jaan Rahe

Mai viimasel nädalavahetusel peeti Eesti klubide karikavõistlustel viimane alagrupimängude voor.

Selgusid klubid, kes mängivad augustis finaalturniiril edasipääsumänge ja kes võitlevad liigasse püsimajäämise nimel kirjutab tennis.ee.

Meeste I liigas võitis A-alagrupi Laagri TK (pildil koosseisus Oskar Saarne, Rain Rõigas, Andres Angerjärv ja Robin Erik Parts), teise koha sai napilt Pallas I, kolmanda koha AOTK I ja neljanda koha USTA II. B-alagrupis teenis võidu TC Avantage, teise koha napsas TC2000 väga napilt FVTA käest, neljanda kohaga pidi leppima Kadrioru TK I.

Edasipääsumängudes kohtuvad poolfinaalides Laagri TK ja TC 2000 ning Pallas I ja TC Avantage. Finaali võitja pääseb järgmisel aastal mängima E-liigasse. FVTA ja USTA II ning AOTK I ja Kadrioru TK peavad lahingud liigasse püsimajäämiseks.

Meeste II liigas võitis A-alagrupis Rakvere TK, jättes selja taha AOTK II, Tallinna Kalevi Tenniseklubi ja Kadrioru TK II. B-alagrupi võit läks napilt TK Fellinile, teise koha sai MK Tenniseklubi II, kolmanda TC Seven I ja neljanda Hiiumaa TK. Esimesse liigasse pääsevad Rakvere TK ja MK Tenniseklubi II ning TK Fellini ja AOTK II kohtumise võitjad.

Meeste III liigas mängiti kolmes alagrupis. Võitjatena väljusid Rapla TK, Tallink TK ja Top Tennis Team. Edasipääsu mängudes kohtuvad omavahel Top Tennis Team ja Rapla ning Tallink TK ja parima tulemusega teise koha saavutanud TC Seven II

Turniiritabelid.

scroll to top