fbpx
Close

Ebaõiglane! Meeste üksikmängu peamised soosikud samal tabelipoolel

Novak Djokovic ja Rafael Nadal kohtuvad tänavusel slämmiturniiril õige varajases staadiumis. / Foto: AFP/Scanpix

Maailma esireketit ja praegu viiendal kohal asuvat Rafael Nadali kuidagi kisub kokku – eelmisel aastal kohtusid nad Prantsusmaa lahtiste poolfinaalis, aga nüüd juba veerandfinaalis, kui mõlemad sinnani jõuavad.

Meeste üksikmängu tabeli ülemine pool on ka muus osas tugevam. Hetke kuumim mängija Carlos Alcaraz (Hispaania, 6) loositi selliselt, et ta kohtuks poolfinaalis Djokovici või Nadaliga. Seega neist kolmest, keda peetakse turniiri peamisteks soosikuteks, saab finaali parimal juhul ainult üks. Lisaks on Nadalil vaja 1/8 finaalis alistada viimasel ajal heas vormis Felix Auger-Aliassime (Kanada, 9), kelle treener Toni Nadal muidugi tunneb peensusteni hoolealuse potentsiaalse vastase mängu. Alcarazil on aga vaja alistada 3. ringis Sebastian Korda (USA, 27) – ainus mees, kellele noor hispaanlane kahe viimase võiduseeria vahel on kaotanud. Veerandfinaalis oleks aga Alcarazi vastane Alexander Zverev (Saksamaa, 2), kes kindlasti ihkab ka rohkemat kui kaheksa parema hulka pääs.

Tabeli alumisel poolel on kõrgeima asetusega muidugi maailma teine reket Daniil Medvedev, aga kuna ta alles kosub vigastusest ja pole liivaväljakul suuri võite saanud, siis võib selle tabelipoole peasoosikuks lugeda Stefanos Tsitsipast (Kreeka, 4).

Vaadake meeste üksikmängu tabelit siit.

scroll to top