fbpx
Close

David Ferrerist võib saada Alexander Zverevi treener

Alexander Zverev ja David Ferrer pärast mängu 2019. aasta Madridi turniiril. / Foto: Mehrsport/Scanpix

Hispaania tennisist, endine maailma kolmas reket ja 2013. aasta Prantsusmaa lahtiste finalist David Ferrer võib saada Saksamaa mängija Alexander Zverevi treeneriks.

Ferrer pani karjäärile punkti möödunud aasta mais Madridi turniiril, kus just Zverev oli tema viimane vastane. Ferreri kontole jäi lisaks suure slämmi turniiri finaalile 27 ATP turniiri tiitlit. Nii et möödus vaid pisut üle aasta, kui esimene tipptennisist (Zverev on hetkel ATP edetabelis seitsmes) kutsus ta enda treeneriks.

Tõsi, esialgu juhendab Ferrer Zverevit katseajaga. Käesoleva nädala algul sõitis Ferrer Hispaaniast Monte Carlosse, et seal läbida 15-päevane treeningsessioon koos Zvereviga. Kui nende koostöö klapib, siis alustab Ferrer tööd Zvereviga alates sügisesest liivaväljakute hooajast (algab kohe pärast US Openit).

Seni on Zverevit juhendanud tema isa Alexander-seenior, kes on aeg-ajalt kutsunud oma poja treeneriks tippmängijaid, näiteks Juan Carlos Ferrerot või Ivan Lendlit. Kuid need koostööd on osutunud lühikeseks erimeelsuste tõttu – Ferrero ja Lendli ideed ei kattunud Zverevi omadega. Mõne nädala pärast peaks selguma, kuidas õnnestus Zverevi koostöö Ferreriga, kes seni pole profituuril kedagi juhendanud.

scroll to top