fbpx
Close

Daria Kasatkina kollektsioneerib jalgpalli T-särke

– Daria Kasatkina | Foto: AP/Scanpix

Venemaa naistennisist Daria Kasatkina (praegu WTA 66.), kes poolteist aastat tagasi käis ära ka maailma esikümnes, kollektsioneerib jalgpallurite T-särke. Selleste rääkis ta eurosport.ru-le.

Daria Kasatkina on 2018. aastal kahel korral jõudnud Suure slämmi turniiril veerandfinaali, Pratsusmaa lahtistel ja Wimbledonis. Päris mitmel turniiril on Kasatkina mänginud paari ka meie Anett Kontaveidiga.

Ta rääkis, kuidas hakkas jalgpallurite ja jalgpalliklubide särke koguma, ning meenutas, kuidas mängis jalgpalli Venemaa koondise ja Peterburi Zeniti raudvara Artem Dzyubaga,

“Mul on üldiselt hunnik erinevaid jalgpallisärke, aga kõige rohkem muidugi FC Barcelona särke. Kollektsioonis on ka üks mu lemmikuid, koos minu perekonnanime ja õnnembriga 7. Peaaegu kõik on mul Venemaal kodus. Ja minu üks meeldejäävamaid on esimene T-särk, mille ostsin 2010. aastal, kui mu üks lemmikuid, David Villa just Valencia CF-st FC Barcelonasse kolis. Olin väga õnnelik, ostsin kohe seitsmenda numbriga särgi, kõik nii nagu tahtsin. Väga lahedad mälestused.”

“Ja teine T-särk on Peterburi Zeniti oma koos minu perekonnanimega ja ka number seitsmega. Väga lahe suveniir, mälestus meie sõprusmängust, mida mängisime Peterburis tenniseturniiril. Mängisime nimelt tenniseväljakul jalgpalli! Olin koos Artem Dzyubaga Svetlana Kuznetsova ja Miša Keržakovi vastu. See oli väga lõbus ja need mälestused ei kao kuhugi”, lisas Kastakina.

scroll to top