fbpx
Close

Daniil Medvedev võtab songaoperatsiooni tõttu liivahooajal pausi

Daniil Medvedev. / Foto: EPA/Scanpix

Maailma teine reket Daniil Medvedev teatas, et võtab 1-2-kuulise pausi songaoperatsiooni tõttu, mis tähendab, et enamik liivahooajast jääb tal vahele.

Kui Medvedev peaks eemale jääma kaheks kuuks, ei saa ta osaleda ka Prantsusmaa lahtistel, kuid ta ise ütles, et üritab igal juhul võimalikult vara naasta. Suurt punktikadu pole Medvedevil oodata, sest liivaväljakutel tal seni silmapaistvad tulemused puuduvad. Eelmisel aastal mängis ta Madridis ja Roomas ning sai kolmest mängust ainult ühe võidu. Prantsusmaa lahtistel oli ta edukam, jõudes veerandfinaali.

Medvedev lisas, et juba Miami turniiri veerandfinaalis Hubert Hurkaczi (Poola) vastu tundis ta ennast kehvasti ja jõudu vastu hakata ei olnud. Venelase sõnul olid Miami turniiril ka liiga pehmed pallid.

Seega ei pruugi lähiajal ATP turniiridel kaasa teha kogu maailma esikolmik, sest Rafael Nadal (Hispaania) on juba varem teatanud vigastuspausist, aga Novak Djokovici osalemine sõltub Covid-19 reeglitest – kus lubatakse vaktsineerimata tennisistidel mängida, kus mitte.

scroll to top