fbpx
Close

Daniil Medvedev nimetas oma neli peamist rivaali käesoleval kümnendil

Daniil Medvedev US Openil. / Foto: EPA/Scanpix

Praegu maailma edetabelis viiendal kohal asuv venelane Daniil Medvedev on koroonakriisi ajal andnud paar intervjuud välismaisele pressile ja võtame siinses loos tema väljaütlemised põgusalt kokku.

Medvedev on kindel, et käesoleva kümnendi jooksul lõpetavad karjääri nii Roger Federer, Rafael Nadal kui ka Novak Djokovic. “Arvan, et pärast nende lahkumist hakkan konkureerima Alexander Zverevi, Stefanos Tsitsipas, Felix Auger-Aliassime’i ja Denis Shapovaloviga,” loetles Medvedev need nimed, kes peaksid siis loogika kohaselt valitsema kümnendi teisel poolel kui mitte varem.

Endast rääkides ütles Medvedev, et tal võttis tõeliseks professionaaliks saamine kaua aega. “Isegi pärast seda, kui olin jõudnud maailma esisajasse, ei tundnud ma ennast sisimas profina. Väljakul andsin endast sada protsenti, aga väljaspool platsi käitusin valesti: läksin liiga hilja magama, mängisin tundide kaupa Play Stationit ning ei tundnud pisiasjade vastu huvi,” ütles Medvedev.

Medvedev mängis ka sageli malet, aga seda peab venelane oma karjääri suhtes kasulikuks. “Male ei pane sind paremini lööma eeskätt, aga lapsepõlves tegelesin sellega varuvariandina, kui ei löö tennises läbi. Kuid male aitas mind ka tennises analüüsivõimet parandada ja mõtlemise kiirust tõsta. Ka tegelemine matemaatika ja füüsikaga mõjus positiivselt,” märkis Medvedev.scroll to top