Daniil Glinka langes poolfinaalis välja

– Daniil Glinka / Foto: Igor Pissarev/ETL

Daniil Glinka tee Monastiri ITF-i M15 turniiril lõppes poolfinaalis, kus ta kaotas Adrien Gobat’le (Prantsusmaa, ATP 756.) 6:7, 5:7.

Glinka alustas võitluslikult – teine ja kolmas geim olid väga pikad, neist esimeses päästis ta kaks murdepalli, aga teises võitis punkti vastase viiel geimpallil ja ise realiseeris teise murdepalli. Glinka edu sulas kaheksandas geimis, kus vastane murdis tagasi, aga Eesti mängija tegi taas murde ja võimaluse servida seisul 5:4 seti võiduks. Kuid Glinka ei kasutanud seda võimalust ja lisaks andis tie-break’is käest 5:2 ja 6:4 edu. Teises setis murdis vastane seisuks 6:5, aga prantslane jäi servil 0:40 taha. Seekord mängis aga just vastane tähtsaid punkte paremini ja võitis mängu. Murdepalle oli palju, aga neid kasutati vähe: Glinka 13st 2 ja Gobat 11st 3.