Daniil Glinka kaotas poolfinaalis

Daniil Glinka Eesti meistrivõistlustel. / Foto: Igor Pissarev

Poolfinaal sai Daniil Glinkale ITF-i M25 turniiridel kokku viiendat korda takistuseks, kui ta täna kaotas Kachretis Jevgeni Tjurnevile (-, ATP 494.) 5:7, 2:6.

Glinka on M25 tasemel vaid korra poolfinaalist edasi saanud, kui ta mullu augustis Roehamptonis finaali jõudis, aga seal kaotas. Poolfinaalis oli ta eelmisel aastal kaotanud kaks korda sügisel Prantsusmaal ning tänavu veebruaris Trentos (Itaalia) ja märtsis Trimbachis (Šveits). Umbes samaväärseks tuleb lugeda ka Glinka kaotus eelmise aasta oktoobris Ortisei Challenger 50 turniiri veerandfinaalis. M15 turniiri on Glinka ka korra võitnud.

Tänase mängu esimeses setis jäi kõigepealt kaks murdepalli kasutamata Tjurnevil, seejärel aga Glinkal. Kuid seisul 3:3 kasutas Eesti teine reket neljanda murdepalli ära ja läks ette, kuid kahjuks kaotas järgmise geimi oma servil. Tjurnevi uus murre seisul 6:5 sai otsustavaks. Teises setis oli Glinkal veel seisul 1:3 võimalus murre tagasi võtta, aga seekord isegi neljast murdepallist ei aidanud. Kokku võitis Glinka 11st murdepallist ühe, aga vastane 9st 4. Seekord ei olnud Glinka parem ka esimesel servil: ta kaotas ässad 2:11 ja esimese pallingu punktide võiduprotsendi 66 vs 91.