Daniil Glinka jõudis poolfinaali, Elena Malõgina kaotas paarismängus

Daniil Glinka. / Foto: Igor Pissarev/ETL

Daniil Glinka (8) jõudis Plaisir’i (Prantsusmaa) ITF-i M25 turniiril poolfinaali, kui tema vastane Marat Šaripov (4) andis pärast esimest setti loobumisvõidu.

Glinka tegi murde viiendas geimis seisuks 3:2 ja omas kaht settpalli seisul 5:3. Need suutis Šaripov päästa, aga seisul 5:4 võitis Glinka oma servigeimi nulliga. Sett lõppes 6:4 ja rohkem punkte selles kohtumises ei toimunudki.

Glinka poolfinaalivastane selgub täna õhtul kella 20-21 paiku.

Elena Malõgina juba oli Santaremi W35 turniiril poolfinaali jõudnud, seda paarismängus koos Sofia Šapatavaga (Gruusia, 3). Kuid täna nad kaotasid teisena asetatud paarile Anastassia Gureva (-)/Radka Zelnickova (Slovakkia) 5:7, 6:4, 5:10. Esimeses setis läksid Malõgina/Šapatava murdega ette 5:4, kuid kaotasid seejärel kolm geimi, neist kaks oma servil. Teine sett algas murrete kaskaadiga, aga Eesti/Gruusia paaril õnnestus neid teha rohkem (3 vs 2). Hiljem nad hoidsid ühemurdelist edu. Otsustavas tie-break’is läks Malõgina/Šapatava mäng käest seisul 3:2. Järgmisest kaheksast punktist võitsid nad ainult ühe ja nii olidki pea lootusetus kaotusseissus 4:9.