fbpx
Close

Daniil Glinka ja Karl Kiur Saar mängivad Ameerikas

– Karl Kiur Saar / Foto: Igor Pissarev/ETL

Kaks Eesti tennisisti, Daniil Glinka ja Karl Kiur Saar teevad sel nädalal kaasa Harlingenis (USA, Texase osariik) peetaval M25 ITF-i turniiril.

Üksikmängus tegi neist kaasa ainult Glinka, aga ta langes kolmapäeval avaringis välja 2:6, 4:6 kaotusega Daniel Rodrguesile (Portugal). Teises setis tuli Glinka välja raskest seisusest, vastasel oli 5:2 peal tema servil kasutada matšpall, aga selle päästnud Glinka võitis seejärel vastase servigeimi nulliga ja tuli järele 5:4. Tekkis lootus, mis kohe kustus, sest Glinka kaotas oma servi, võites geimis vaid ühe punkti. Glinkat vedas täielikult alt esimese servi õnnestumisprotsent, mis oli ainult 33. Ta võitis küll esimeselt servilt 76% punktidest (vastane 71%), aga kuna 64st punktist ainult 21 mängiti esimeselt servilt, polnud sellest kasu.

Paarismängu pole aga kolmandana asetatud Glinka/Saar veel alustanudki. Nad kohtuvad esimeses ringis Kareem Al Akllafi (Süüria) ja Ezekiel Clarkiga (USA). Tegemist on juba 28nda ITF-i turniiriga, kus Glinka ja Saar on paarilised. Tiitleid on neil kaks – mullu Monastiri M15 ja tänavu Nur-Sultani (nüüd Astana) M25 turniirilt.

scroll to top