fbpx
Close

Carlos Alcaraz loobus ka Barcelona turniirist

Carlos Alcaraz Indian Wellsis. / Foto: AFP/Scanpix

Hispaania esireket Carlos Alcaraz loobus järjest teisest turniirist, kuhu ta algselt oli üles antud.

Alcarazi vaevab käevigastus ja sel põhjusel jättis ta mängimata ka Monte Carlo Mastersil. Kuid Alcaraz ei osalenud Monte Carlos ka mullu, mistõttu ta punkte ei kaotanud. Kuid Barcelonas ja sellele järgneval Madridi turniiril on hispaanlane tiitlikaitsja ja nüüd on tal kolme nädala jooksul (Madridis mängitakse kaks nädalat) kaitsta 1500 punkte, millest 500 Barcelona võidu eest juba läks maha.

Esialgu pole veel hispaanlasel ohtu langeda maailma edetabelis kolmandast kohast allapoole, aga kui ta ei mängi või ebaõnnestub ka Madridis, siis juba on. Alcaraz on tänavu mänginud viis turniiri ja neist ühe (Indian Wells) võitnud.

Seekord loobus Alcaraz siiski piisavalt vara ja tema kohale ei paigutatud enam “õnnelikku kaotajat” nagu Monte Carlos, vaid esimesele tabelikohale pandi Fabian Maroszan (Ungari), kes oli turniiri edetabeli järgi 17. mees. Ametlikult mängibki Maroszan Barcelonas 17. paigutusega. Barcelonas on 48 mängijaga tabel, mis tähendab, et kõik 16 asetatut, nende seas Marozsan, on avaringis vabad.

scroll to top