fbpx
Close

Carlos Alcaraz jääb lihaserebendi tõttu ATP finaalturniirilt eemale

Carlos Alcaraz Pariisis pressikonverentsil. / Foto: Imago Sport/Scanpix

Maailma esireketi Carlos Alcarazi (Hispaania) tervikuna ilus hooaeg sai kurva lõpu, kui pärast Pariisi Mastersi veerandfinaalis antud loobumisvõitu Holger Runele (Taani) pidi ta sama vigastuse tõttu loobuma ATP finaalturniirist.

Täna vaatasid tiimi arstid Alcarazi Pariisis üle ja avastasid kõhulihase rebend, millest paranemine võtab aega umbes kuus nädalat. Osavõtt Australian Openist, kuhu on veel üle kahe kuu aega, vähemalt esialgu ohus ei ole, aga ka eemalejäämine maailma kaheksa tugevama jõuproovist Torinos on 19-aastasele noormehele löök. Samuti ei saa Alcaraz osaleda Davis Cupi finaali play-off mängudes, kuigi Hispaania on kindlasti ka temata üsna tugev.

“Minu jaoks on see raske ja valus hetk, kui sain teada, et tuleb kahest tähtsast turniirist loobuda. Kuid pean jääma positiivseks ja paranema kiiresti. Suur tänu kõigile toetuse eest!” ütles Alcaraz..

Eraldi uudises kirjutame Pariisi turniiri poolfinaalidest, kuid olenemata nende tulemustest on Alcarazi koha finaalturniiril saanud endale Taylor Fritz (USA), kes järgmisel nädalal paikneb maailma edetabelis 9. kohal.

scroll to top