fbpx
Close

Arvatud uudis tuligi: ITF ja Tennis Europe jätavad 20. aprillini ära kõik turniirid

– Daniil Glinka oli viimane Eesti tennisist, kes enne pausi sai mängida ITF-i turniiril. / Foto: Igor Pissarev

Kui kirjutasime täna Tennisnetis juba Miami turniiri ning järgnevate nädalate ATP turniiride ärajäämisest koroonaviiruse tõttu, siis oligi oodata, et sarnane uudis saabub peagi ITF-i võistluste kohta.

ITF on otsustanud esialgu 20. aprillini ära jätta kõik turniirid. Seda ilmselt ei pea eraldi mainima, aga täpsustuseks: selle hulka kuuluvad ka juunioride, seenioride ning ratastooli- ja rannatennise sarja turniirid. Sama otsuse tehti ka Tennis Europe juunioride sarja kohta, seal ei toimu samuti võistlusi kuue nädala jooksul.

Lisaks on teatatud, et täna mängitakse kõik kohtumised lõpuni, kuid homsest ei jätkata ka enam neid turniire, mis sel nädalal veel kestavad. Seega ei saa ka Elena Malõgina jätkata Kaasani turniiri, kus ta täna jõudis paarismängus koos Polina Bahmutkinaga poolfinaali. Daniil Glinka kaotas Dohas nii üksik- kui ka paarismängus ja poleks seega niikuinii jätkanud.

Kuna Glinka paarismäng lõppes neljapäeval kell 18.45, siis oli ta viimane Eesti tennisist, kes rahvusvahelistel võistlustel enne pausi väljakul käis. Tallinnas Tondi Tennisekeskuses Eesti karikavõistlused esialgu jätkuvad.

scroll to top