fbpx
Close

Anett Kontaveit: tänasest mängust on palju õppida

Miks mu pallid pikaks lähevad? Nii pidi Anett Kontaveit palju mõtlema mängus Garbine Muguruzaga. / Foto: Zumapress/Scanpix

WTA koduleheküljel avaldatud Anett Kontaveidi intervjuust ilmneb, et tervikuna on ta jäänud oma senise turniiriga rahule, aga mitte muidugi kaotusega Garbine Muguruzale (Hispaania) möödunud ööl.

“Arvan, et mängisin siin kaks väga head matši,” ütles Anett. “Tänasest mängust on mul palju õppida. See tähendab, et olen väga õnnelik, et suutsin poolfinaali jõuda. Ma ei ole palju mänginud muid alagrupiturniire kui ainult Zhuhais (Elite Trophy 2018. aasta sügisel kolmeliikmelises grupis – toim). Zhuhais mul ei läinud hästi, seega olen rahul, et nüüd tulin läbi, võitsin kahes setis kaht maailma tippmängijat.”

Kaotuse kohta Muguruzale ütles Anett nii: “Arvan, et Garbine mängis suurepärase mängu. Ta oli agressiivne esimesest punktist peale. Mina tegin liiga palju lihtvigu, ei usu, et mängisin hästi. Soovinuks täna paremini toime tulla. Kui ma pean jälle mängima õhtul, tuleb selleks kindlasti treenida ja teha tööd löögi pikkusega, millega olin täna hädas.”

“Tänane matš oli justkui kõik või mitte midagi,” ütles Muguruza. “Alagrupiturniiri kaotusega alustada pole kunagi hea. Pärast seda kahe võiduga edasi pääseda on imeline. Arvan, et mängisin täna oma kolmest mängust parima. Mõtlesin sellele, et Anettil on pikk võiduseeria: OK, mina pean vist olema see, kes seeria peatab?”

scroll to top