fbpx
Close

Anett Kontaveit öösel ei mängi

– Anett Kontaveit / Foto: Toomas Kuum

Kuigi Australian Openi teisipäevane ajakava on veel segane, sest vihma tõttu pidamata või lõpetamata mängude arv pole hetkel teada, on kindel, et Anett Kontaveit ei tule väljakule enne kella 9.

Anetti kohtumine austraallanna Astra Sharmaga on määratud 8. väljakule klausliga, et see ei alga enne kella 16 (kell 7 Eesti aja järgi), kuid Melbourne’is viibiv Eesti Tennise Liidu president Enn Pant teatas Tennisnetile, et täpsustatud andmetel ei alusta Anett enne kella 9 Eesti aja järgi.

Ilmselt on korraldajail pärast kella 4 algavate mängude kohta ka selline võimalus, et need pannakse ümber sobivatele väljakutele, kui kuskil lõpevad mängud kiiremini. Seepärast ei saa hetkel öelda raudse kindlusega, et Kontaveidi ja Sharma mäng toimub 8. väljakul, sest sinna on määratud 7 kohtumist (üks pooleliolev), mis võivad kokku kesta isegi 15+ tundi (kolm meeste mängu seitsmest).

Esmaspäeva jooksul kirjutame sellest kohtumisest ka eelvaate, kuid esialgu vähemalt saab leppida teadmisega, et öösel ei pea mängu jälgimiseks üles tõusma.

scroll to top