fbpx
Close

Anett Kontaveit jätkab Wimbledoni paarismängus

Anett Kontaveit lendpalli löömas. / Foto: Imago images/Scanpix

Anett Kontaveidi jaoks ei saanud Wimbledoni turniir veel läbi, sest paarismängu avaringis alistas ta koos Shelby Rogersiga kindlalt 6:2, 6:4 Vivian Heiseni (Saksamaa) ja Samantha Murray Sharani (Suurbritannia).

Esimeses setis olid Kontaveit/Rogers oma servil väga kindlad, nad kaotasid neljas pallingugeimis kokku vaid neli punkti. Teises setis läks raskemaks – teises ja kuuendas geimis päästsid Kontaveit/Rogers kokku seitse murdepalli ja samal ajal ise murdsid vastaste servi kahel korral ning juhtisid 5:2. Nii kergelt siiski ei läinud, nüüd kaotas Eesti/USA paar esimest korda oma pallingu, aga üks oli veel varus ja sellest piisas.

Ei tahaks küll nii pessimistlikult öelda, et teises ringis lootusi pole, aga ütleme siis nii, et vastased – arvatavasti maailma parim paar Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova (Tšehhi) – on kindlad favoriidid. Kuna Krejcikova pidas vahepeal mängupausi, on ta paarismängu edetabelis langenud seitsmendaks ja Siniakova kolmandaks, aga paarina peaksid nad ikkagi olema parimad, kuigi esimesena on Wimbledonis asetatud Elise Mertens (Belgia) ja Shuai Zhang (Hiina), kelle edetabelikohad on vastavalt esimene ja neljas.

scroll to top