fbpx
Close

Anett Kontaveit ei saanud taas väljakule

Anett Kontaveit aprillis Billie Jean King Cupil / Foto: Allar Hint

Juba esmaspäeva õhtul Wimbledoni turniiri avaringi matši mängima pidanud Anett Kontaveit ei saanud väljakule ka teisipäeval.

Seekord mängiti umbes tund aega, siis hakkas vihma sadama. Kohtumised jätkusid ainult kahel väljakul, kuhu sai peale tõmmata katuse. Vihmapausid ei ole muidugi Wimbledonis mingi üllatus, kui mäletan õigesti, oli 1991. aastal selline juhtum, et viie päeva jooksul sai pidada vaid 1,5 päeva mängud ehk siis umbes 75% esimesest ringist, kuigi oleksid pidanud toimuma juba 3. ringi mängud.

Uue ajakava kohaselt kohtub Kontaveit Lucrezia Stefaniniga (Itaalia) 6. väljaku esimeses mängus ehk Eesti aja järgi kell 13. Ilmaprognoosi kohaselt lõpeb vihm eeloleval ööl ja homme peaks olema terve päeva kuiv ilm. Seega kell 13 loodetavasti Anetti kohtumine algab. Kas see jääb ka karjääri viimaseks mänguks, sõltub tulemusest.

Homses ajakavas on juba ka teise ringi kohtumisi, aga üldiselt tundub korraldajate plaan liiga optimistlik ja pimeduse tõttu võivad mõned mängud ikkagi edasi lükkuda.

scroll to top