fbpx
Close

Anett Kontaveit alustab Ostrava turniiri Rumeenia teise reketi vastu

Anett Kontaveit Clevelandis. / Foto: AFP/Scanpix

Anett Kontaveit alustab järgmisel nädalal peetavat Ostrava WTA 500 turniiri mänguga rumeenlanna Sorana Cirstea (WTA 40.) vastu.

31-aastane Cirstea on praegu Rumeenia teine reket, kolmandal kohal on Irina-Camelia Begu (54.), keda Anett võitis augusti lõpus Clevelandi turniiri finaalis. Kontaveit juhib omavahelistes mängudes Cirstea vastu koguni 4:0, kusjuures kaks mängu on ta võitnud tänavu Dubai ja Miami turniiridel.

Ostrava turniir on koosseisult üsna tugev, viimasena (8.) sai asetuse maailma 22. reket Karolina Muchova (Tšehhi), kes võiks olla Anetti vastane teises ringis, kui mõlemad avakohtumise võidavad.

Esimesena on Ostravas asetatud maailma kaheksas reket Iga Swiatek (Poola). Kui eelmisel aastal toimus see turniir oktoobri lõpus ja mängiti siseväljakutel, siis tänavu toimub võistlus väljas kõvakattel. Ent mängitakse suhteliselt jaheda ilmaga, järgmisel nädalal ennustatakse Ostravas päevasooja umbes 15 kraadi ringis.

Vaadake turniiritabelit siit.

Kaia Kanepi on järgmisel nädalal mõneti üllatavalt üles antud ITF-i 25-tuhandelisel turniiril Fort Worthis (Texase osariik). Ta on seal esimesena asetatud. Ilmselt on Kaial plaan mängida ühe või kaks turniiri Ameerikas enne Indian Wellsi WTA 1000 turniiri, mis lükati edasi kevadest sügisesse. Võimalik, et ülejärgmise nädala Chicago WTA 500 turniiril mängivad nii Kontaveit kui ka Kanepi.

scroll to top