fbpx
Close

Andrea Roots esmakordselt ITF-i turniiri paarismängu finaalis

Andrea Roots. / Foto: Igor Pissarev

Heraklioni ITF-i W15 turniiri paarismängu poolfinaalis olid võistlustules kaks eestlannat. Finaali võinuks jõuda mõlemad või mitte kumbki, aga seekord tõmbas otsustavas tie-break’is pikema kõrre Andrea Roots koos oma paarilisega.

Roots ja Karolina Krajmer (Slovakkia) alistasid Itaalia paari Chiara Fornasieri/Ginevra Parentini 4:6, 6:3, 10:6. Nad olid tie-break’i algul taga 3:5, aga pärast kaotasid vaid ühe punkti. Roots jõudis nii kõrgele esmakordselt, aga Liisa Varuli jaoks ei oleks finaal tähendanud uut tähist, sest ta on sinna paarismängus kaks korda pääsenud ja korra oli tema paariline leedulanna Patricija Paukštyte.

Tänases poolfinaalis oli aga Paukštyte Varuli vastane ning leedulanna koos Eleni Christofige (Kreeka, 1) võitsid Klaudija Bubelyte (Leedu) ja Varuli 4:6, 7:6, 10:8. Teise seti lõpus võideti servigeime siiski kindlalt ja matšpalli Bubelyte/Varul ei teeninud. Nad kaotasid esimese tie-break’i 3:7 ja otsustavas olid 4:1 ja veel 7:5 ees, aga pärast said ainult ühe punkti. Nagu näha, olid mõlemas poolfinaalis poole tie-break’i peal juhtimas paarid, kes hiljem kaotasid.

scroll to top