fbpx
Close
PAF.ee

Alexela Mastersil Tondi Tennisekeskuses selguvad laupäeval võitjad

– Forus Tennisekeskus Tondil / Foto: Forus Tennisekeskus

Tondi Forus Tennisekeskuses selguvad laupäeval iga-aastase Alexela Masters turniiri võitjad. Mehed olid jagatud kahte neljasesse alagruppi, naisi osaleb neli ja nad mängivad kõik teineteisega läbi.

Meeste A alagrupis võitis kõik kolm mängu Vladimir Ivanov (1), kes alistas Carl Bret Parko 6:2, 7:6(2), Morten Ritslaidi (6) 6.4, 6:0 ja Markus Mölderi (8) 6:4, 6:2. B alagrupis tuli võitjaks Karl Kiur Saar (2). Ta sai oma vastastest kindlalt jagu. Saar oli üle Villem Aadamsoost (4) 6:2, 6:2, Kevin Suvist (5) 6:0, 6:4 ja Oliver Ojakäärust (7) 6:1, 6:4. Seega poolfinaalides läksid vastamisi Ivanov-Ojakäär ja Saar-Mölder. Erinevalt alagrupimängudest kujunesid poolfinaalid palju tasavägisemaks. Nooremad mängumehed andsid endast kogenumad tennisistidele kõva lahingu. Vanameister Ivanov pääses küll kahe setiga, aga tema võidunumbrid Ojakääru üle räägivad iseenda eest – 7:5, 6:4. Saarel läks aga tarvis Mölderi alistamiseks koguni kolm setti. Saar võitis tulemusega 6:2, 4:6, 6:1. Igal juhul näitavad tulemused, et juunioride klassi kuuluvad tennisistid on kandadele astumas. Meeste finaal peetakse laupäeval kell 14:00.

Naistel kohtuvad otsustavas mängus Elena Malõgina (1) ja Valeria Gorlatš (2), kes mõlemad olid suhteliselt ühepoolsetes matšides paremad Polina Ramenskajast (3) ja Brit Martinist (4). Ramenskaja ja Martin selgitavad kolmanda koha omaniku. Naiste võtmemäng peetakse peale meeste finaali.

Turniiritabelid leiad siit.

Samal ajal selgitavad Alexela Mastersil paremusjärjestuse ka noored. Poistel vanuseklassides U12, U14, U16 ja U18, tüdrukutel vanuseklassides U12, U14 ja U18. Neil toimuvad finaalid pühapäeval.

scroll to top